Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Marc της RL Lighting αποτελούνται από ξύλινη βάση σε γκρι, λευκό ή μαύρο χρώμα και μεταλικό καπέλο με γκρι, λευκό ματ ή μαύρο ματ φινίρισμα αντίστοιχα. Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Στα φωτιστικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε λαμπτήρες τύπου E27 LED, καθώς επίσης και αλογόνου Eco έως 42W.
Συνιστάται η χρήση λαμπτήρων LED για το φωτισμό του χώρου σας, ώστε να έχετε οικονομία στην κατανάλωση του ρεύματος και παράλληλα να συμβάλλετε και εσείς στην προστασία του περιβάλλοντος.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Marc |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R50721011 |
| Είδος Φωτιστικού | Επιτραπέζια Λάμπα |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιτραπέζιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Γκρι |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ξύλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 210mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 195mm |
| Πλάτος (W) | 125mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |





















