Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής King της RL Lighting αποτελούνται από μεταλλική βάση με φινίρισμα χρωμίου, ακρυλικές χάντρες και υφασμάτινο καπέλο σε χρυσό ή ασημί χρώμα με crystal effect.
Τη σειρά συνθέτουν φωτιστικά κρεμαστά, απλίκες ή φωτιστικά οροφής.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | King |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R30483089 |
| Είδος Φωτιστικού | Πολύφωτο (Κυκλικό) |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα, Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 450mm |
|---|---|
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Ύψος (h) | 530mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τρία Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |













