Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής King της RL Lighting αποτελούνται από μεταλλική βάση με φινίρισμα χρωμίου και υφασμάτινο καπέλο σε χρυσό ή ασημί χρώμα διακοσμημένο από διάφανο πλαστικό κρύσταλλο.
Τη σειρά συνθέτουν φωτιστικά κρεμαστά, απλίκες ή φωτιστικά οροφής.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | King |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R30481079 |
| Είδος Φωτιστικού | Κρεμαστό Μονόφωτο |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα, Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 300mm |
|---|---|
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Ύψος (h) | 440mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















