Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Leia της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με φινίρισμα χρωμίου και λευκό ειδικό ακρυλικό υλικό με κρυσταλλιζέ ντεκόρ.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Leia |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42571100 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 180mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1040mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 10W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1000Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Εναλλαγή χρωμάτων+Λευκό(RGB+W) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 180º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, με χρήση Ασύρμ. Χειριστηρίου (Remote Dimming) |
| Ασύρματο Χειριστήριο (Remote Control) | Συμπεριλαμβάνεται |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Η πηγή φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένη στο φωτιστικό.






















