Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Tico της RL Lighting αποτελούνται από μεταλλική βάση και υφασμάτινο αμπαζούρ σε λευκό χρώμα με ντεκόρ αστεριών.
Ένα διακοσμητικό φωτιστικό με ενσωματωμένο RGB LED (εναλλαγής χρωμάτων) και ασύρματο χειριστήριο για να επιλέξετε λειτουργία εναλλαγής χρωμάτων.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Tico |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42801001 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 130mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1030mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 8W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 700Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Εναλλαγή χρωμάτων(RGB) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Ασύρματο Χειριστήριο (Remote Control) | Συμπεριλαμβάνεται |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Η πηγή φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένη στο φωτιστικό.



















