Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Delhi της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο σε νίκελ αντικέ φινίρισμα με ξύλινες λεπτομέρειες.
Η κεφαλή που περιβάλει την φωτεινή πηγή, έχει τη δυνατότητα περιστροφής, ρυθμίζοντας με αυτό τον τρόπο την γωνία φωτισμού.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Delhi |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 403490167 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Vintage / Βιομηχανικού Στυλ (Vintage / Industrial) |
| Φινίρισμα | Νίκελ Αντικέ (Nickel-Antique) |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ξύλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1500mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 215mm |
| Πλάτος (W) | 230mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Ο λαμπτήρας δεν συμπεριλαμβάνεται.


















