Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Lagos της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με λευκό ματ ή μαύρο ματ φινίρισμα και λευκό ακρυλικό κάλυμμα.
Τα σποτ μπορούν να τοποθετηθούν σε διάφορα σημεία, οροφή ή τοίχο, ανάλογα τον χώρο σας και το σημείο που θέλετε να φωτίσετε.
Υιοθετώντας τις σύγχρονες μοντέρνες γραμμές, παρουσιάζουν ένα νέο στυλ διακόσμησης για κάθε χώρο του σπιτιού και του επαγγελματία (εστιατόρια, ξενώνες, ξενοδοχεία).
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Lagos |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 427890331 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Λευκό |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1540mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 280mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τρία Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Osram Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 14.1W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1410Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, Τμηματική με χρήση του διακόπτη (Step Dimming) |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.



















