Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Five Figers της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με φινίρισμα χρωμίου.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Five Fingers |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R4615-06 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 2050mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 350mm |
| Πλάτος (W) | 1150mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Πέντε Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι λαμπτήρες δεν συμπεριλαμβάνονται.

















