Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Avignon της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο φινίρισμα χρωμίου και λευκό ακρυλικό κάλυμμα και εύκαμπτο βραχίονα.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Avignon |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42782106 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1800mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 285mm |
| Πλάτος (W) | 360mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 24.5W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1850Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.















