Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Orson της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με νίκελ ματ, μαύρο ματ ή οξυντέ φινίρισμα και λευκό αλαβάστρινο γυαλί.
Το φωτιστικό δαπέδου φέρει ενσωματωμένο διπλό διακόπτη ροοστάτη που ελέγχει τον γενικό φωτισμό και τα σποτ ανάγνωσης (reading light).
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Orson |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R40073532 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Γυαλί |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1800mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 570mm |
| Πλάτος (W) | 325mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 31,50W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 3150Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 220º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.




















