Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Nina της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με μαύρο φινίρισμα εξωτερικά και χρυσό φινίρισμα εσωτερικά.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Οι λαμπτήρες δεν συμπεριλαμβάνονται.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Nina |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R40162002 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο με Χρυσή διακόσμηση |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1440mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 335mm |
| Πλάτος (W) | 230mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















