Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Canness II της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με φινίρισμα χρωμίου και υφασμάτινα καπέλα σε λευκό χρώμα.
Τα φωτιστικά από ύφασμα είναι ιδανικά για να αναδείξουν την διακόσμησή σας και να δημιουργήσουν φανταστική ατμόσφαιρα στον χώρο σας.
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Cannes II |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 422970206 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 380mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1650mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip και Λαμπτήρας |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 15.5W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1370Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |























