Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Dakota της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με λευκό ματ ή μαύρο ματ φινίρισμα, με νίκελ ματ ή χρυσές ματ λεπτομέρειες και ανταυγαστήρα για τη διάχυση του φωτός σε ασημί ή χρυσό.
Τα φωτιστικά διαθέτουν αρθρωτούς βραχίονες ώστε να μπορείτε να κατευθύνετε τον φωτισμό στο επιθυμητό σημείο.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Edward |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 408800332 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο με Χρυσή διακόσμηση |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1600mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 380mm |
| Πλάτος (W) | 230mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τρία Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|





















