Περιγραφή
Θέλετε ένα μοντέρνο φωτιστικό για να εξασφαλίσετε στο χώρο σας μοναδικό φωτισμό και απαράμιλλο στυλ; Τότε μόλις το βρήκατε!
Το Φωτιστικό Οροφής Ivar 309090167 θα αποτελέσει ένα από τα πιο εκκεντρικά στοιχεία της διακόσμησής σας!
Πρόκειται για ένα μεταλλικό φωτιστικό, με διάτρητο καπέλο και ξύλινη λεπτομέρεια.
Απαιτεί έναν λαμπτήρα Ε27 ΜΑΧ 40W, ο οποίος δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | IVAR |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Νικελίου αντικέ |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 40W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 1x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 46cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 2,590kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 46cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 43cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |











