Περιγραφή
Φανταστείτε το Φωτιστικό Οροφής – Ράγα Jamiro 309200432 τοποθετημένο στο χώρο σας, το αισθητικό αποτέλεσμα θα είναι μαγευτικό!
Πρόκειται για ένα μεταλλικό φωτιστικό, με design και τσιμεντένιες λεπτομέρειες, που δίνουν μία industrial πινελιά στο τελικό αισθητικό αποτέλεσμα.
Απαιτεί τέσσερεις λαμπτήρες Ε27 ΜΑΧ 40W, οι οποίοι δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | JAMIRO |
| Μήκος (σε mm) | 1500 |
| Πλάτος (σε mm) | 8000 |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| Βάρος (σε kg) | 4kg |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Μαύρο ματ |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 40W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 4x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 18cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 6,190kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 81cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 32cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |










