Περιγραφή
- 3 πτερύγια
- 3 ταχύτητες
| Ισχύς (W) | 250 |
| Τάση τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα λειτουργίας (Hz) | 50/60 Hz |
| Τύπος ανεμιστήρα | Επιδαπέδιος |
| Ταχύτητες ανεμιστήρα | 3 |
| Αριθμός πτερυγίων | 3 |
| Υλικό κατασκευής | Μεταλλικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συσκευασία | 1 τεμάχιο |
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 80€
204,00€
Άμεση Παράδοση
| Ισχύς (W) | 250 |
| Τάση τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα λειτουργίας (Hz) | 50/60 Hz |
| Τύπος ανεμιστήρα | Επιδαπέδιος |
| Ταχύτητες ανεμιστήρα | 3 |
| Αριθμός πτερυγίων | 3 |
| Υλικό κατασκευής | Μεταλλικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συσκευασία | 1 τεμάχιο |