Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Owen της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με λευκό, μαύρο ή νίκελ ματ φινίρισμα και υφασμάτινο αμπαζούρ σε λευκό, μαύρο ή γκρι αντίστοιχα χρωματισμούς.
Το φωτιστικό δαπέδου φέρει ενσωματωμένο διπλό διακόπτη που ελέγχει τον γενικό φωτισμό και τα σποτ ανάγνωσης (reading light). Το σποτ ανάγνωσης διαθέτει εύκαμπτο βραχίονα (flex) ο οποίος μας δίνει την δυνατότητα να ρυθμίσουμε την θέση και την γωνία φωτισμού.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Οι λαμπτήρες δεν συμπεριλαμβάνονται.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Owen |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R40192002 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1600mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 4300mm |
| Πλάτος (W) | 360mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |


















