Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Rennes της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με φινίρισμα χρωμίου και λευκό ακρυλικό κάλυμμα.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Rennes |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42415106 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1900mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 800mm |
| Πλάτος (W) | 900mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Πέντε Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 20W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1750Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Όχι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |














