Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Portofino της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με χρώμιο φινίρισμα και πολυκαρβονικό υλικό (polycarbonate).
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Το ιδιαίτερο επιτραπέζιο φωτιστικό του καταστήματός μας είναι μια επιλογή που θα αναδείξει τον χώρο σας και θα δημιουργήσει υπέροχη ατμόσφαιρα.
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Portofino |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 576390206 |
| Είδος Φωτιστικού | Επιτραπέζια Λάμπα |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιτραπέζιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρώμιο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 160mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 850mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 16W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1600Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 360º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, με διακόπτη αφής (Touch Dimming) |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |






















