Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Spark της Ondaluce αποτελούνται από μέταλλο με ασημί ή μαύρο φινίρισμα και πολυκαρβονικό υλικό (polycarbonate). Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Η πηγή φωτός του είναι τεχνολογίας LED ισχύος 40W, φωτεινής ροής 4000Lm, με θερμοκρασία χρώματος θερμό λευκό (Warm White) 3000K. Το φωτιστικό έχει την δυνατότητα ρύθμισης της έντασης φωτισμού με χρήση του ροοστάτη για LED της εγκατάστασης σας (Dimmer). Ο δείκτης χρωματικής απόδοσης (Color Rendering Index CRI) είναι μεγαλύτερος από 80 υποδηλώνει καλή απόδοση χρωμάτων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Spark |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | So.Spark/130 |
| Είδος Φωτιστικού | Πολύφωτο Μακροσκελές (Ράγα, Οβάλ, κ.ά.) |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Ασημί (Silver Coloured) |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (συνολικό max H) | 1200mm |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Μήκος (L) | 1300mm |
| Πλάτος (W) | 360mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 40W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 4000Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 220º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Ondaluce |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Ιταλία |















