Περιγραφή
Στα φωτιστικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε λαμπτήρες τύπου G9 LED, καθώς επίσης και αλογόνου Eco έως 42W.
Συνιστάται η χρήση λαμπτήρων LED για το φωτισμό του χώρου σας, ώστε να έχετε οικονομία στην κατανάλωση του ρεύματος και παράλληλα να συμβάλλετε και εσείς στην προστασία του περιβάλλοντος.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Butterfly |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R30214017 |
| Είδος Φωτιστικού | Κρεμαστό Μονόφωτο |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Πολύχρωμο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 500mm |
|---|---|
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Ύψος (h) | 420mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τέσσερα Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | G9 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |

















