Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Carrera της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με βουρτσισμένο αλουμίνιο ή μαύρο ματ φινίρισμα και πολυκαρβονικό υλικό (polycarbonate).
Υιοθετώντας τις σύγχρονες μοντέρνες γραμμές, παρουσιάζουν ένα νέο στυλ διακόσμησης για κάθε χώρο του σπιτιού και του επαγγελματία (εστιατόρια, ξενώνες, ξενοδοχεία).
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Carrera |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 325010132 |
| Είδος Φωτιστικού | Κρεμαστό Μονόφωτο |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Πλεξιγκλάς/Ακρυλικό/Πολυκαρμπονικό |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 550mm |
|---|---|
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Ύψος (h) | 200mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 38W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 4400Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, Τμηματική με χρήση του διακόπτη (Step Dimming) |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















