Περιγραφή
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Sedona |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 673210332 |
| Είδος Φωτιστικού | Πλαφονιέρα |
| Τύπος Φωτιστικού | Οροφής/Ημιοροφής |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ξύλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 800mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 90mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 40W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 3600Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, Τμηματική με χρήση του διακόπτη (Step Dimming) |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |



















