Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Lara της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με φινίρισμα μαύρο ματ, πατίνα γκι ή πατίνα χαλκού και γυαλί σε λευκό ματ χρώμα.
Το ιδιαίτερο επιτραπέζιο φωτιστικό του καταστήματός μας είναι μια επιλογή που θα αναδείξει τον χώρο σας και θα δημιουργήσει υπέροχη ατμόσφαιρα.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Lara |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 508400132 |
| Είδος Φωτιστικού | Επιτραπέζια Λάμπα |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιτραπέζιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Vintage / Βιομηχανικού Στυλ (Vintage / Industrial) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Γυαλί |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 210mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 290mm |
| Πλάτος (W) | 150mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Ο λαμπτήρας δεν περιλαμβάνεται.























