Περιγραφή
Στα φωτιστικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε λαμπτήρες τύπου E27 LED, κανονικούς ή διακοσμητικούς Filament Led, καθώς επίσης και αλογόνου Eco έως 42W.
Συνιστάται η χρήση λαμπτήρων LED για το φωτισμό του χώρου σας, ώστε να έχετε οικονομία στην κατανάλωση του ρεύματος και παράλληλα να συμβάλλετε και εσείς στην προστασία του περιβάλλοντος.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Delhi |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 303400167 |
| Είδος Φωτιστικού | Κρεμαστό Μονόφωτο |
| Τύπος Φωτιστικού | Κρεμαστό |
| Ύφος Φωτιστικού | Vintage / Βιομηχανικού Στυλ (Vintage / Industrial) |
| Φινίρισμα | Νίκελ Αντικέ (Nickel-Antique) |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ξύλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 450mm |
|---|---|
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Ύψος (h) | 220mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















