Περιγραφή
Επιλέξτε ιδιαίτερα φωτιστικά και μοντέρνα διακοσμητικά και κάντε το χώρο σας πιο όμορφο και πιο εντυπωσιακό από ποτέ.
Αποκτήστε τώρα το Φωτιστικό Οροφής Elmau 302100130 το οποίο θα μαγνητίσει τα βλέμματα με τη μοναδική κατασκευή του.
Διαθέτει ξύλινη βάση και υφασμάτινο αμπαζούρ, που το κάνουν ακόμα πιο ιδιαίτερο και φινετσάτο.
Απαιτεί έναν λαμπτήρα Ε27 ΜΑΧ 60W, ο οποίος δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | ELMAU |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| Βάρος (σε kg) | 1kg |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Νικελίου αντικέ |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 60W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 1x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 27cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 2,230kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 40cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 40cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |










