Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Nandor της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με νίκελ ματ ή χρυσό φινίρισμα και υφασμάτινο καπέλο σε λευκό ή μαύρο χρώμα αντίστοιχα.
Τα φωτιστικά από ύφασμα είναι ιδανικά για να αναδείξουν την διακόσμησή σας και να δημιουργήσουν φανταστική ατμόσφαιρα στον χώρο σας.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Nandor |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 475310379 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Χρυσό Ματ |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 400mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1605mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τρία Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip και Λαμπτήρας |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 14W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1200Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.























