Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Tommy της RL Lighting αποτελούνται από μεταλλική βάση με μαύρο ματ ή νίκελ ματ φινίρισμα και υφασμάτινα καπέλα σε μαύρο χρώμα εξωτερικά και χρυσό εσωτερικά ή λευκό αντίστοιχα.
Τη σειρά συνθέτουν φωτιστικά κρεμαστά, δαπέδου ή σποτ.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Tommy |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R46330579 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ύφασμα |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 2000mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 715mm |
| Πλάτος (W) | 300mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Πέντε Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















