Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Wicket της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με νίκελ ματ φινίρισμα, έχει δύο πηγές φωτός που μπορούν να ενεργοποιηθούν και να απενεργοποιηθούν ξεχωριστά.
Διαθέτει ενσωματωμένο ρυθμιστή φωτισμού για ρύθμιση της έντασης και τέλος διαθέτει ρυθμιζόμενους περιστρεφόμενους βραχίονες.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Wicket |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42762107 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Νίκελ Ματ |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1825mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 300mm |
| Πλάτος (W) | 550mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Δύο Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 22W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 2050Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι, με διακόπτη αφής (Touch Dimming) |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
Οι πηγές φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένες στο φωτιστικό.













