Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Rubin της RL Lighting αποτελούνται από μεταλλική βάση με φινίρισμα βουρτσισμένο αλουμίνιο και ειδικό διάφανο πλαστικό υλικό με ντεκόρ κρυστάλλων.
Ένα διακοσμητικό φωτιστικό με ενσωματωμένο RGB LED (εναλλαγής χρωμάτων) και ασύρματο χειριστήριο για να επιλέξετε λειτουργία εναλλαγής χρωμάτων.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Η πηγή φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένη στο φωτιστικό.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Rubin |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R42021105 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Ασημί Βουρτσισμένο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο, Ειδ. Πλαστικό/Σιλικόνη |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 180mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1160mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 9W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 700Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Εναλλαγή χρωμάτων(RGB) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 360º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Ασύρματο Χειριστήριο (Remote Control) | Συμπεριλαμβάνεται |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |















