Περιγραφή
Τοποθετώντας το Φωτιστικό Δαπέδου Connor 406200532 στην αγαπημένη γωνιά του χώρου σας, θα του χαρίσετε όμορφο φωτισμό και απαράμιλλο στυλ!
Πρόκειται για ένα φωτιστικό μοντέρνου σχεδιασμού, το οποίο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο εξαιρετικής ποιότητας. Απαιτεί πέντε λαμπτήρες Ε27 ΜΑΧ 28W, οι οποίοι δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
Διαθέτει διακόπτη ποδός.
Οι λαμπτήρες δεν συμπεριλαμβάνονται.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Connor |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 406200532 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Μαύρο |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (συνολικό max H) | 1500mm |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο Συνολικό Ύψος (Η) | Ναι |
| Μήκος (L) | 1260mm |
| Πλάτος (W) | 400mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Πέντε Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E27 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |
















