Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Gina της RL Lighting αποτελούνται από μέταλλο με λευκό, μαύρο ματ, νίκελ ματ, χάλκινο και φινίρισμα της σκουριάς.
Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Οι λαμπτήρες δεν συμπεριλαμβάνονται.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Gina |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | R41153007 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Νίκελ Ματ |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Ύψος (h) | 1500mm |
|---|---|
| Μήκος (L) | 425mm |
| Πλάτος (W) | 220mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Τρία Φώτα |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | Λαμπτήρας |
| Βάση – Υποδοχή Λαμπτήρα | E14 |
| Συμπεριλαμβάνονται Λαμπτήρες | Όχι |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
Brand
| Κατασκευαστής / Brand | Reality Lighting -RL |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |














