Περιγραφή
Το Φωτιστικό Οροφής Valente 300600331 διαθέτει μεταλλική βάση και γυάλινη επιφάνεια, ώστε να διαχέεται γλυκά το φως στο χώρο σας!
Απαιτεί τρεις λαμπτήρες Ε27 ΜΑΧ 60W, οι οποίοι δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
Διατίθεται σε δύο υπέροχα χρώματα για να επιλέξετε εκείνο που ταιριάζει καλύτερα στο χώρο σας!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | VALENTE |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| Βάρος (σε kg) | 3kg |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Υλικό Γυαλιού | Γυάλινο |
| Χρώμα Βάσης | Λευκό ματ |
| Χρώμα Γυαλιού | Διαφανές |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 60W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 3x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 33cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 4,750kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 44cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 44cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |
















