Περιγραφή
Τοποθετώντας το Φωτιστικό Οροφής – Ράγα Connor 306200831 στo χώρο σας, θα του χαρίσετε όμορφο φωτισμό και απαράμιλλο στυλ!
Πρόκειται για ένα φωτιστικό μοντέρνου σχεδιασμού, το οποίο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο εξαιρετικής ποιότητας.
Απαιτεί οκτώ λαμπτήρες Ε27 ΜΑΧ 28W, οι οποίοι δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία.
Συνδυάστε το με το φωτιστικό δαπέδου της σειράς και απογειώστε το αισθητικό αποτέλεσμα!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | CONNOR |
| Μήκος (σε mm) | 4000 |
| Πλάτος (σε mm) | 12600 |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| Βάρος (σε kg) | 3kg |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Λευκό ματ |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 10W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 8x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 9cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 4,620kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 39cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 112cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |














