Περιγραφή
Φανταστείτε το Φωτιστικό Οροφής Jamiro 309200132 τοποθετημένο στο χώρο σας, το αισθητικό αποτέλεσμα θα είναι μαγευτικό!
Πρόκειται για ένα μεταλλικό φωτιστικό, με προσεγμένο design και τσιμεντένιες λεπτομέρειες, που δίνουν μία industrial πινελιά στο τελικό αισθητικό αποτέλεσμα.
Απαιτεί έναν λαμπτήρα Ε27 ΜΑΧ 40W, ο οποίος δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Είδος | Κρεμαστό Φωτιστικό |
| Συλλογή | JAMIRO |
| Ύψος (σε mm) | 15000 |
| Βάρος (σε kg) | 1kg |
| IP rating | IP20 |
| Υλικό βάσης | Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Μαύρο ματ |
| Κατανάλωση / Ισχύς (σε Watt) | μέγιστης ισχύος 40W |
| Τάση Λειτουργίας | 230V ~ 50Hz |
| Τύπος Λαμπτήρα | Δεν περιλαμβάνει 1x E27 |
| Βάθος Συσκευασίας | 16cm |
| Βάρος Συσκευασίας | 1,280kg |
| Πλάτος Συσκευασίας | 15,5cm |
| Ύψος Συσκευασίας | 23,5cm |
| Βασικές Λειτουργίες | Στερέωση σε οροφή, IP20, Εξαιρείται η λάμπα |










