Περιγραφή
Τα φωτιστικά της συλλογής Arango της Trio Lighting αποτελούνται από μέταλλο με οξυντέ ή νίκελ ματ φινίρισμα. Τα φωτιστικά της σειράς μπορούν να τοποθετηθούν για τον φωτισμό τόσο των οικιακών όσο και των επαγγελματικών χώρων όπως εστιατόρια, ξενοδοχεία, café & bar και χώρους γραφείων.
Η πηγή φωτός είναι Led chip και είναι ενσωματωμένη στο φωτιστικό.
Γενικές Πληροφορίες
| Συλλογή | Arango |
|---|---|
| Κωδικός Κατασκευαστή/BRAND | 429110107 |
| Είδος Φωτιστικού | Δαπέδου |
| Τύπος Φωτιστικού | Επιδαπέδιο |
| Ύφος Φωτιστικού | Μοντέρνο (Modern) |
| Φινίρισμα | Νίκελ Ματ |
| Υλικό Κατασκευής | Μέταλλο |
Διαστάσεις Φωτιστικού
| Διάμετρος DØ | 310mm |
|---|---|
| Ύψος (h) | 1800mm |
Πληροφορίες Φωτισμού
| Αριθμός Φώτων | Ένα Φως |
|---|---|
| Πηγή Φωτός | LED chip |
| Τύπος Chip Led | SMD Osram Led |
| Ενεργειακή Απόδοση |
|
| Τάση (Volt) | 220-240 Volt AC / 50-60Hz |
| Ισχύς (Watt) | 20W |
| Φωτεινή Ροή (Lumens) | 1750Lm |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό WW(3000K) |
| Χρωματική Απόδοση (CRI:Ra) | Ra>80 |
| Γωνία Φωτισμού (σε μοίρες º) | 110º |
| Ρύθμιση Έντασης Φωτισμού | Ναι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
Brand
| Κατασκευαστής/Brand | Trio Lighting |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης | Γερμανία |























